Restaurace TAMLOVKA se nachází v historickém jádru města Jičína, 200 metrů od Valdštejnova náměstí se slavnou Valdickou bránou. Název místa Tamlovka je převzatý od jména původního majitele zájezdního hostince ze 17. století pana Jana Tammela.

Restaurace disponuje dostatkem parkovacích míst, má celodenní provoz a je určena široké veřejnosti, obyvatelům města Jičína i návštěvníkům Hotelu TAMMEL.

V restauraci TAMLOVKA podáváme tradiční české pokrmy, u kterých dbáme na vysokou jakost a čerstvost používaných surovin. Naším cílem je, aby si zákazník vždy odnášel příjemný zážitek z dobrého jídla s profesionálním servisem.

Můžete se také těšit na oblíbená polední menu, kde si každý vybere to své. Pravidelně u nás najdete kulinářské víkendové speciality.

Pivo si vyberete z plzeňského Prazdroje nebo lokálního Novopackého pivovaru, dále pestrý výběr alkoholických i nealkoholických drinků, domácích limonád, kávy a dalších teplých nápojů.

V létě využijete příjemné posezení na venkovní zahrádce s kapacitou až 40 míst.

Prostory Restaurace TAMLOVKA jsou ideálním místem pro pracovní obědy, rodinné oslavy i firemní akce. Připravíme pro Vás kulinářské zážitky, na které budete rádi vzpomínat.

Ochutnejte naši vyhlášenou Kulajdu, Bůček v pikantní marinádě, připijte si pivem z místního pivovaru Nová Paka či místní Rumcajsovkou, a nebo si nechte namíchat jeden z osvěžujících drinků.

Těšíme se na vás na Tamlovce!


Vnitřní prostory

80 míst k sezení u stolu.

interier

Vnitřní prostory

10 míst u baru.

bar

Venkovní prostory

40 míst k sezení u stolu.

zahrádka


  • Dětské židličky
  • Wi-Fi

Kontakt

misto

Restaurace TAMLOVKA
17. listopadu 58
506 01  Jičín

Tel.: 499 110 336
Rezervace: provoz@tammel.cz

Provoz restaurace:
Bc. Anežka Jahodová
Tel.: +420 725 093 472

Provozovatel

HOTEL Tamlovka s.r.o.
Jungmannova 1132
506 01  Jičín

IČ: 259 323 65
DIČ: CZ 259 323 65

Spisová značka:
C 15592 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové


Jak nás hodnotí zákazníci?

Google hodnocení
4.2

Restaurace Tamlovka na Firmy.cz

Navštivte také:

bar terasy
BAR Terasy
hotel tammel
Hotel Tammel ****
laze barber shop
LAZE BARBER SHOP